Přihláška – Romano drom 2015

Naše milé děti a mladí Romové,

srdečně Vás zveme na letní školu Romano Drom, která se bude konat v rekreačním středisku v Mníchovském Potoku u Bardejova na východním Slovensku ve dnech 23. 7. – 5. 8. 2015. Tato letní škola je věnovaná 50-ti romským dětem z Česka a Slovenska, kteří se zúčastní celého programu a poté budou vybrány do našeho pěveckého romského sboru ČHAVORENGE, který vede sbormistryně Ida Kelarová a její umělecký tým. Více informací o sboru ČHAVORENGE najdete na serveru YOUTUBE pod názvem Ida Kelarova a ČHAVORENGE.

Tato letní škola je věnována romským talentovaným zpěvákům ve věku 8 – 22 let.

Nachystali jsme pro Vás bohatý program, mnoho životních zážitků a zkušeností pod vedením profesionálního uměleckého týmu. Součástí programu bude i koncertování s Českou filharmonií z pražského Rudolfina.

Zato, že budete na sobě pracovat a rozvíjet svůj talent Vám o. s. Miret darem uhradí cestovné, ubytování a veškerý program letní školy. Odjíždět se bude z Brna 23. 7. 2015 z autobusového nádraží u hotelu Grand. Více informací Vám zašleme po 30. červnu 2015 (účastníci z České republiky budou potřebovat platný cestovní pas nebo občanský průkaz a zdravotní pojištění).

Slovenské děti přivezou na místo konání naši koordinátoři . Slovenské děti budou potřebovat zdravotní pojištění.

Těším se na vaše přihlášky do 30. června 2015.

Přihlášku si prosím vytiskněte a pošlete na adresu: o. s. Miret, Nerudova 228, Bystré, 569 92.

Přihlášky musí být čitelně a řádně vyplněné s přiloženou nahrávkou alespoň jedné písně. U nezletilých zájemců musí být přihláška podepsána rodiči. Přihláška, která nebude splňovat výše uvedené náležitosti, bude automaticky vyřazená z přijímacího řízení.

Více informací o letní škole Romano Drom a o občanském sdružení Miret naleznete na: www.miret.cz a nebo www.romanodrom.cz

Těší se na vás

Ida Kelarova
ředitelka o. s. MIRET

Romano drom 2015 – prihlaska